DIZAJNDizajn

Dizajn domácej knižnice : 10 Dizajnov domácich knižníc

Dizajn domácej knižnice . Váš domov obyčajne predstavuje a vyjadruje vašu osobnosť. Všetci máme iný vkus a nachádzame niečo viac lichotivé ako ostatné. Snažíte sa nájsť veci, ktoré vás inšpirujú, dajú vám nápady a urobia z vášho domova lepšie miesto na bývanie. Pridaním krásnej knižnice môžete svoj dom skrášliť. Aj keď je ľahšie ukladať digitálne médiá, zdá sa, že je oveľa zaujímavejšie uchovávať skutočnú ponuku. Najmä vaša zbierka kníh hovorí veľa o vašej osobnosti, tak prečo by vaša polica na knihy nemala robiť to isté?1. T.Polica – Dizajn domácej knižnice

T.Polica

Navrhol Jaewon Cho, T.Polica (Trojuholíková polica ) je modulárny systém, ktorý je možné zabudovať do rôznych tvarov s rôznymi funkciami. Dizajn domácej knižnice.


2. Strom kníh od Kostasa Syrtariotisa

Strom kníh od Kostasa Syrtariotisa
Strom kníh od Kostas Syrtariotis, polica pripomína strom, dizajn založený na skutočnom príbehu. 

Mastné vlasy : 5 domácich liekov


3. Marocký dizajn knižnice

Marocký dizajn knižnice
Polica je vyrobená z ôsmich identických a vzájomne prepojených komponentov bez potreby ďalšieho hardvéru, čo uľahčuje zostavenie a zdá sa, že geometria police vytvára silnú a robustnú jednotku. Je to umelecký vrchol aj skladovací kus. 


4. Kvetinová knižnica – Dizajn domácej knižnice

Kvetinová knižnica Dizajn domácej knižnice
Príhodne pomenovaná knižnica Kvet od spoločnosti FAKTURA pripomína prirodzený obrys vetvy stromu a kombinuje dobrú gravitáciu a premyslený dizajn, čím vytvára zaujímavý a odolný spôsob, ako umiestniť svoje knihy. Vyrobené z čiernej práškovo lakovanej ocele.


5. Jaskynná knižnica – Dizajn domácej knižnice

Jaskynná knižnica Dizajn domácej knižnice
Zober knihu, vlez a zabudni na svet. Koncept, ktorý stojí za týmto dizajnom, vychádza z tejto jednoduchej myšlienky a premení normálnu knižnicu na očarujúcu.

Rastliny do tieňa – 11 interiérových rastlín do tieňa


6. Konnexová vkladacia polica – Dizajn domácej knižnice

Konnex Slot-in Bookcase Dizajn domácej knižnice
7. Kruhová vychádzková polica

7. Kruhová vychádzková polica Dizajn domácej knižnice
Navrhol David Garcia.


8. Kúzlo police

8. Kúzlo police Dizajn domácej knižnice
Španielsky dizajnér Jordi Milà vytvoril knižnicu Kúzlo police . Povedal: „Kúzlo police je pre ľudí, ktorí vidia knihy ako zdroj poznania a emócií a nie iba ako ozdobné predmety. Jeho tekutý a organický tvar je inšpirovaný rastom rastlín. Knihy, ktoré predstavujú ovocie poznania, sa opierajú o kúsky kože. “


9. Strom múdrosti

9. Strom múdrosti Dizajn domácej knižnice
Španielsky dizajnér Jordi Milà vytvoril knižnicu Strom múdrosti . Povedal: „Strom múdrosti je pre ľudí, ktorí vidia knihy ako zdroj poznania a emócií a nie iba ako ozdobné predmety.“


10. K-Pracovná stanica

10. K-Pracovná stanica Dizajn domácej knižnice
Skladací zakrivený tvar vytvára policový a pracovný priestor v rámci jednej pracovnej jednotky. Pracovnú stanicu K je možné vyrobiť z každého segmentu pre ľahký výrobný proces a prepravu, napriek tomu ju možno nakonfigurovať s viacerými možnosťami.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button