MačkySTAROSTLIVOSŤ O MAČKY

Prečo mať mačku : 10 x prečo by ste si mali adoptovať mačku

Prečo mať mačku  .Desať hlavných dôvodov, prečo by ste si mali adoptovať mačku


10. Sú nezávislé… – Prečo mať mačku 

10 Sú nezávislé...


Mačky sú prirodzene nezávislé bytosti, ktoré vyžadujú malý dohľad. Vďaka tomu sú ideálnym maznáčikom pre workoholikov, obyvateľov mesta, ľudí žijúcich v bytoch – v krátkosti pre ľudí ktorí nemajú veľa času na zvieratá. Aj keď sa môžete pravidelne venovať vašej mačke, nie je to nevyhnutné pre ich životný štýl.

9… Napriek tomu milujú svojho majiteľa

9… Napriek tomu milujú svojho majteľa


Možno sa dokážu postarať o seba, ale mačky stále milujú dobrého maznáka. Ich jemný kožuch a láska ktorá z nich vyžaruje je neodolateľná a preto ich dokážete hlatkať aj celé hodiny .

8. Sú čistotné – Prečo mať mačku 

Sú čistotné


Mačku netreba kúpať . Svoj kožuch si čistia same a tým vám uberajú jednu prácu s maznačíkom.

7. Nemusíte ich učiť poriadku – Prečo mať mačku 

Nemúsite ich učiť poriadku


Okrem kúpania sa mačky aj ľahko ubytujú a ľahko ich naučíte na wc . Preto môžu všetok čas tráviť v dome .

Najväčšie mačky : Top 10 najväčších plemien mačiek

6. Sú to vášniví lovci – Prečo mať mačku 

6 Sú to vášniví lovci Prečo mať mačku


 Nie ste veľký fanúšik jašteríc, myší alebo obrovských chrobákov? Kúpte si mačku! Mačky sú zruční lovci, ktorí vám pomôžu zbaviť vás všetkého nežiaduceho vo vašej domácnosti. Navyše ak máte laserový ukazovateľ tak sa s mačkou aj poriadne zabavíte

5. … a veľkí zabávači

5 ... a veľkí zabávači Prečo mať mačku


Mačky sa viac než len zabávajú s hračkami, škatuľkami, zásuvkami a podobne. Ukážte mačke okno a ona strávi hodiny sledovaním diania vo veľkej prírode.

4. Neoberajú vás o čas

4 Neoberajú vás o čas Prečo mať mačku
Mačka v kľude strávi s vami aj celý deň pri televízií , pretože prespí aj 15 hodín denne .Tak je vhodná aj pre ľudí ktorím sa moc nechce brávať svojho miláčika na prechádzky.

3. Adopciou zachranité život

3 Adopciou zachranité život Prečo mať mačku


Prečo mať mačku  . Zobratím mačky dnes môžete zachrániť jej život . To je dosť veľká vec. A okrem toho, že si zachránite život svojho nového mačacieho priateľa, adopcia uvoľní viac miesta v útulku pre iné zvieratá . Poplatky za adopciu sa líšia v závislosti od veku a plemena mačky, ale pomáhajú pokryť starostlivosť a hodnotenie veterinárneho lekára pred adopciou.

6 receptov na výrobu domacích vlasových kondicionérov pre každý typ vlasov

2. Zachraňujú váš život

2 Zachraňujú váš život Prečo mať mačku


Ak zachránenie života nebolo dostatočným dôvodom na adopciu mačky, nezabudnite, že vaša potenciálna nová mačka môže zachrániť aj váš život. Mačkám bolo pripísané výrazné zníženie vášho krvného tlaku, ako aj zníženiu rizika srdcových chorôb. Okrem toho sa ukázalo, že samotné hladenia mačky na pár minút uvoľňuje v mozgu ukľudňujúce endorfíny.

1. Sú úžasné

1 Sú úžasné Prečo mať mačku
S faktami sa nemôžete hádať. Mačka je takmer najobľúbenejšie domáce zviera na svete Sú to rozkošný, milujúci a ľahký spoločníci, vďaka ktorým ste veľmi šťastný (a zdravý). Tak na čo čakáte? Zamierte do najbližšieho útulku a nájdite nového najlepšieho priateľa! Prečo mať mačku .

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button