TECHNOLÓGIAZaujímavosti

Ako zistím že si ma niekto zablokoval na Messenger

Ako zistím že si ma niekto zablokoval na Messenger. Messenger je jednou z najpopulárnejších aplikácií pre okamžité správy na svete. Je to skvelý nástroj na udržiavanie spojenia s priateľmi a rodinou. Avšak, niekedy sa môže stať, že niekto vás zablokuje a vy to neviete.

 

Ako zistím že si ma niekto zablokoval na Messenger

 

Ako zistím že si ma niekto zablokoval na Messenger

 

Ak sa to stane, môže to byť frustrujúce, pretože nebudete schopní vidieť ich statusy, správy alebo sa s nimi spojiť. V tomto článku sa pozrieme na niekoľko znakov, ktoré vám umožnia zistiť, či vás niekto zablokoval na Messengeri.

 

1. Zápalky v správach

 

Zápalky v správach

 

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako zistiť, či ste boli zablokovaní na Messengeri, je skúsiť poslať správu osobe, ktorej sa domnievate, že vás zablokovala. Ak ste boli zablokovaní, uvidíte zápalky vedľa vašej správy. To znamená, že vaša správa nebola doručená. Ak však vidíte, že správa bola doručená, ale osoba vám neodpovedá, môže to znamenať, že vás ignoruje alebo nechce s vami hovoriť. Ako zaujať ženu na zoznamke – 9 rád nad zlato

 

2. Chýbajúce profilové fotky a informácie

 

Chýbajúce profilové fotky a informácie

 

Ako zistím že si ma niekto zablokoval na Messenger? Ak vám niekto zablokuje na Messengeri, už nebudete môcť vidieť jeho profilovú fotografiu a informácie. Tá ak chcete overiť, či vás niekto zablokoval, skúste vyhľadať ich profil. Ak nevidíte žiadne informácie o osobe, môže to znamenať, že vás zablokovali. Mastné vlasy : 5 domácich liekov

 

3. Neschopnosť vidieť online status – Ako zistím že si ma niekto zablokoval na Messenger

 

Neschopnosť vidieť online status - Ako zistím že si ma niekto zablokoval na Messenger

 

Ak ste boli zablokovaní na Messengeri, už nebudete môcť vidieť online status osoby, ktorá vás zablokovala. Ak vidíte, že osoba bola online nedávno, ale nemôžete jej posielať správy, môže to znamenať, že vás zablokovali.

 

4. Prichádzajúce hovory a správy

 

Ak ste boli zablokovaní na Messengeri, nebudete môcť prijímať hovory ani správy od osoby, ktorá vás zablokovala. Tak ak vám niekto poslal správu alebo volal a vy nevidíte nič, môže to znamenať, že vás zablokovali. Ak ste si istí, že vám niekto poslal správu alebo volal, ale nedostávate žiadne upozornenie, môže to byť preto, že vás zablokovali.

 

5. Neprítomnosť v skupinových konverzáciách

 

Keď vás niekto zablokuje na Messengeri, už nebudete môcť vidieť skupinové konverzácie, do ktorých bola osoba zapojená. Ak vás niekto zablokoval, nebudete vidieť ich fotografiu v zozname účastníkov ani nebudete môcť vidieť, čo píšu.

 

6. Skúšanie iného účtu – Ako zistím že si ma niekto zablokoval na Messenger

 

Skúšanie iného účtu - Ako zistím že si ma niekto zablokoval na Messenger

 

Ak máte podozrenie, že vás niekto zablokoval, môžete skúsiť poslať správu z iného účtu. Tak ak ste boli zablokovaní, uvidíte rovnaké zápalky vedľa správy, čo znamená, že vaša správa nebola doručená. Ak sa však správa doručila, pravdepodobne vás niekto naozaj zablokoval.

 

Zhrnutie

 

Ak si myslíte, že vás niekto zablokoval na Messengeri, existuje niekoľko spôsobov, ako to zistiť. Ak sa vám nepodarí poslať správu, osoba neodpovedá. Nevidíte jej profilovú fotografiu a informácie, nevidíte online status.

 

Nedostávate upozornenia na prichádzajúce hovory a správy, nevidíte ju v skupinových konverzáciách. Alebo ak skúsite poslať správu z iného účtu a nejde to, môže to znamenať, že vás naozaj zablokovali. Vždy však pamätajte, že blokovanie na Messengeri je osobnou voľbou a ak vás niekto zablokuje, môže to byť z rôznych dôvodov.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button