VŠEOBECNÉ ZAUJíMAVOSTIŽivotný štýl

Ako získať Kaufland Card a využiť jej výhody

Ako získať Kaufland Card a využiť jej výhody. Kaufland Card je vernostná karta, ktorá vám umožňuje využívať rôzne výhody a získavať bonusové body pri nákupe v predajniach Kaufland. Ak ste zvedaví, ako získať túto kartu a využiť jej benefity, nasledujúce podnázvy vám poskytnú dôležité informácie.

 

Ako získať Kaufland Card – Registrácia online alebo v predajni

 

Ako získať Kaufland Card - Registrácia online alebo v predajni
Ako získať Kaufland Card – Registrácia online alebo v predajni

 

– Pre získanie Kaufland Card môžete zvoliť jednu z dvoch možností. Môžete sa zaregistrovať online prostredníctvom oficiálnej webovej stránky Kauflandu alebo sa prihlásiť v predajni Kaufland.

– Registrácia online je rýchla a jednoduchá. Stačí vyplniť registračný formulár a poskytnúť potrebné údaje, ako je váš názov, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo.

– Ak preferujete osobný prístup, môžete sa registrovať aj v predajni Kaufland. V predajni vám poskytnú registračný formulár, ktorý vyplníte a odošlete.

 

Potvrdenie registrácie

 

Potvrdenie registrácie

 

– Po úspešnej registrácii dostanete potvrdenie o vašej Kaufland Card. Môže to byť fyzická karta alebo virtuálna karta v mobilnej aplikácii Kaufland.

– Fyzickú kartu môžete získať priamo v predajni Kaufland. Stačí sa obrátiť na zamestnanca v informačnom centre alebo v pokladni a požiadať o vydanie Kaufland Card.

– Ak preferujete virtuálnu kartu, môžete si stiahnuť oficiálnu mobilnú aplikáciu Kaufland. Po prihlásení do aplikácie budete mať prístup k virtuálnej verzii Kaufland Card.

 

Výhody Kaufland Card

 

– Ako získať Kaufland Card? Kaufland Card vám ponúka rôzne výhody pri nákupe v predajniach Kaufland. Patrí sem napríklad zľava na vybrané produkty, exkluzívne akcie a bonusové body za každý nákup.

– S Kaufland Card môžete získavať bonusové body, ktoré potom môžete využiť na ďalší nákup alebo na získanie zliav.

Využitie bodov a zliav – Ako získať Kaufland Card

 

Využitie bodov a zliav - Ako získať Kaufland Card

 

– Získané bonusové body môžete využiť na získanie zliav pri nákupe v predajniach Kaufland. Pri platbe predložte svoju Kaufland Card a zamestnanec vám povie, koľko bodov máte k dispozícii a aké zľavy môžete uplatniť. Plešatenie a ako mu čeliť , Vypadávanie vlasov u mužov

– Zľavy sa môžu vzťahovať na rôzne produkty a kategórie, a môžu byť buď okamžité, alebo akumulatívne. To znamená, že si môžete nahromadiť body a využiť ich neskôr na väčšiu zľavu.

– Využívanie bodov a zliav je jednoduché a automatické. Stačí mať pri sebe Kaufland Card a platobnú kartu pri nákupe. Ako najrýchlejšie schudnúť – 18 rád ako to dosiahnuť

 

Aktualizácie a špeciálne ponuky

 

– S Kaufland Card budete mať výhodu byť informovaní o najnovších akciách, špeciálnych ponukách a zľavách v predajniach Kaufland. Môžete dostávať aktualizácie prostredníctvom e-mailu, SMS správ alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie Kaufland.

– Tieto špeciálne ponuky a akcie vám umožnia ušetriť peniaze a získať prístup k exkluzívnym produktom.

 

Ďalšie výhody a služby – Ako získať Kaufland Card

 

– Kaufland Card vám môže poskytnúť aj ďalšie výhody a služby, ako je napríklad možnosť rezervácie výrobkov online, prístup k špeciálnym podujatiam, súťažiam a programom vernosti pre členov.

– Kaufland tiež ponúka rôzne partnerské programy, kde môžete využiť svoju Kaufland Card na získanie zliav a výhod u partnerov spolupracujúcich s Kauflandom.

 

Získanie Kaufland Card je jednoduchým spôsobom, ako využiť výhody a získavať zliavy pri nákupe v predajniach Kaufland. Stačí sa zaregistrovať online alebo v predajni, získať svoju kartu a môžete začať zbierať bonusové body a využívať špeciálne ponuky.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button