CestovanieSLOVENSKO

Najzaujímavejšie ubytovanie na Slovensku – top 7

Najzaujímavejšie ubytovanie na Slovensku. Slovensko je krajinou, ktorá ponúka množstvo zaujímavých miest na návštevu. Ak sa chystáte navštíviť túto krásnu krajinu, určite by ste mali zvážiť ubytovanie, ktoré vám poskytne nezabudnuteľné zážitky. V tomto článku vám predstavíme niekoľko najzaujímavejších ubytovaní na Slovensku.

Najzaujímavejšie ubytovanie na Slovensku

 

Najzaujímavejšie ubytovanie na Slovensku

 

Toto sú len niektoré z najzaujímavejších ubytovaní na Slovensku. Krajina ponúka množstvo ďalších zaujímavých miest na návštevu, kde si môžete užiť nezabudnuteľné zážitky. Ak hľadáte ubytovanie mimo bežných hotelových izieb, môžete si vybrať napríklad z tradičných dreveníc, kaštieľov, alebo aj unikátnych ubytovaní v súdoch, stanoch alebo na stromoch.

 

Slovensko je tiež obľúbenou turistickou destináciou, kde nájdete množstvo prírodných krás a historických pamiatok. Preto si môžete vybrať z množstva ubytovaní, ktoré vám poskytnú možnosť preskúmať krásy krajiny a zároveň si užiť pohodlie a komfort ubytovania. Najväčšie mestá Slovenska

 

1. Chata pod Rysmi

 

Chata pod Rysmi

 

Táto drevenica sa nachádza v Tatranskej Lomnici a ponúka návštevníkom jedinečný zážitok v podobe krásneho výhľadu na Vysoké Tatry. Ubytovanie je vhodné pre 8 osôb a obsahuje dve spálne, kúpeľňu a kuchyňu. Okolie chaty je ideálne na turistiku a lyžovanie.

 

2. Penzión Kastiel

 

Tento penzión sa nachádza v obci Veľký Biel a ponúka návštevníkom nezvyčajné ubytovanie v historickom kaštieli. Každá izba je iná a zaujímavá, a každá návšteva je nezabudnuteľným zážitkom. Penzión Kastiel ponúka aj kúpeľné procedúry a masáže. Plešatenie a ako mu čeliť , Vypadávanie vlasov u mužov

 

3. Hotel Partizán – Najzaujímavejšie ubytovanie na Slovensku

 

Hotel Partizán - Najzaujímavejšie ubytovanie na Slovensku

 

 Tento luxusný hotel sa nachádza v obci Tále a ponúka návštevníkom štýlové ubytovanie v modernom interiéri.  Najzaujímavejšie ubytovanie na Slovensku -Hotel Partizán ponúka aj wellness centrum s bazénom, saunou a masážami. Okolie hotela je obľúbené pre turistiku a lyžovanie. Ako upratať dom za menej ako hodinu – 10 rád

 

4. Ubytovanie v sude

 

Ubytovanie v sude

 

Toto nezvyčajné ubytovanie sa nachádza v obci Holíč a je ideálne pre romantickú dovolenku. Hostia sa ubytujú v sude, ktorý je vybavený postelou, kúpeľňou a kuchynským kútom. Okolie ubytovania je obklopené vinohradmi a ponúka možnosť ochutnať miestne vína.

5. Chata pod Borišovom

 

 Táto drevenica sa nachádza v Nízkych Tatrách a ponúka návštevníkom tradičné slovenské ubytovanie v jedinečnom prostredí. Chata ponúka ubytovanie pre 10 osôb a je vybavená krbom a saunou. Okolie chaty je obklopené lesmi a je ideálne na turistiku a cyklistiku.

6. Penzión Hviezda – Najzaujímavejšie ubytovanie na Slovensku

 

 Tento penzión sa nachádza v obci Terchová a ponúka návštevníkom tradičné slovenské ubytovanie v krásnom prostredí Malej Fatry. Penzión Hviezda ponúka aj reštauráciu s tradičnými slovenskými jedlami a wellness centrum. Okolie penziónu je ideálne na turistiku a lyžovanie.

7. Hotel Elizabeth

 

Tento hotel sa nachádza v historickej časti mesta Trenčín a ponúka luxusné ubytovanie v krásnom prostredí. Hotel Elizabeth ponúka aj wellness centrum, kde si hostia môžu užiť saunu, masáže a relaxačné kúpele. Okolie hotela je obľúbené pre turistiku a prehliadky historických pamiatok.

 

Ak sa chystáte navštíviť Slovensko, určite by ste mali zvážiť niektoré z týchto najzaujímavejších ubytovaní, ktoré vám poskytnú nezabudnuteľné zážitky a zároveň vám umožnia spoznať krásy tejto krásnej krajiny.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button