AUTO A MOTOŠport

Ktoré auto má najväčší kufor ? Top 14 aut

Ktoré auto má najväčší kufor ? SUV s najväčším kufrom . SUV s najväčším kufrom . Rodinné auto s veľkým kufrom . Ktoré auto má najväčší kufor.

Ktoré autá majú najväčší kufor ? Top 14 aut .Zabudnite na oficiálne čísla. My vám prinášame rebríček v ktorom nájdete SUV s najväčším batožinovým priestorom . Ktoré auto má najväčší kufor . Rodinné auto s veľkým kufrom . Ak vás teda zaujíma ktoré SUV má najväčší kufor tu ste správne .

14. Audi Q7

 

 ktoré auto má najväčší kufor

Ako gigantické sedemmiestne SUV je Audi Q7 presne ten typ automobilu, ktorý by ste od tohto zoznamu očakávali. Do masívneho kufra sa zmestí 10 batožín a je to rovnako pohodlné auto , ako je aj krásne . Nie je však lacné.

 

13. Hyundai Santa Fe

 

 SUV s najväčším kufrom

V päť- a sedemmiestnom usporiadaní má najnovšie Santa Fe viac priestoru pre batožinu ako Land Rover Discovery Sport. Či už si auto kupujete do rodiny alebo ho prevádzkujete ako firemné auto, je to celkom najlepšia alternatíva, ktorú by ste mohli čakať od auta s najväčším kufrom .

 

12. Peugeot 5008

 

 auto najväčší kufor

 

Peugeot 5008 ponúka najviac priestoru na kilogram zo všetkých SUV na našom zozname – a má dokonca sedem miest na sedenie. Batožinový priestor je navrhnutý veľmi dobre; je štvorcový, s nízkym perom a do priestoru nie je možné preniknúť z kolísk alebo z čohokoľvek iného. Vo výsledku sa do kufra tohto suv zmestí až 10 kufrov.

 

11. Porsche Cayenne

 

SUV s najväčším kufrom

Výkon a batožinoví priestor sa stretáva v tomto krásnom Porsche Cayenne . Aj základný model zrýchli z 0 na 100 za necelých 6 sekúnd a do batožinového priestoru sa vám zmestí až 10 kufrov . Je to päť miestne auto .

 

Plešatenie a ako mu čeliť , Vypadávanie vlasov u mužov

 

10. Range Rover Velar

 

auto s najväčším kufrom

 

Range Rover Velar sa delí na základnú Evoque a sedemmiestnym modelom Sport, napriek tomu má väčší batožinový priestor . Ako každý Range Rover je vynikajúci v teréne a nešetrí luxusom. SUV s najväčším kufrom . 

 

9. Skoda Superb 

 

Rodinne auto s veľkým kufrom

 

Nie je prekvapením, že kombi verzia je stále väčšia, ale aj v podobe hatchbacku má Superb obrovský batožinový priestor. Aj vo vnútri je to elegantné auto a jazda je tak pohodlná, že by ste si mysleli, že ste v oveľa drahšom modeli.

 

8. Tesla Model 3 – Ktoré auto má najväčší kufor

 

auto s veľkým kufrom

 

Model 3 je sedan, takže jeho otvor v batožinovom priestore nie je obrovský. V skutočnosti je tam však viac miesta na batožinu, ako nájdete v elektrických SUV, ako je Jaguar I-Pace .Model 3 je tiež rýchly, vynikajúci pri jazde a plný technológií.

 

7. Volkswagen Touareg – Auto ktoré má najväčší kufor

 

ktore SUV ma najväčší kufor

 

Auto ktoré má najväčší kufor .O svoje opory sa delí s Audi Q7 a Porsche Cayenne, takže nie je prekvapením, že Touareg má aj jeden z najväčších kufrov v triede luxusných SUV. Auto ktoré má najväčší kufor .Rovnako ako v prípade ostatných kolegov z koncepnu VW, aj do zadnej podoby vozidla Touareg sa zmestí 10 kufrov, na rozdiel od Q7 je však iba päťmiestny. SUV s najväčším kufrom . 

 

6. Volvo XC90 – Ktoré auto má najväčší kufor

 

ktore SUV ma najväčší kufor

 

Originálne Volvo XC90 bolo uvedené na trh v roku 2002 a okamžite si získalo reputáciu špičkovej praktickosti. Súčasný model zodpovedá tomuto dedičstvu; je to neuveriteľne priestranný sedemmiestny automobil a do kufra sa zmestí 10 kufrov. Je tiež štýlový a dobre zostavený, zatiaľ čo hybridná verzia T8 je rýchla a pri pravidelnom nabíjaní lacné veľké SUV. SUV s najväčším kufrom . 

 

5. Kia Sorento – Lacné SUV s najväčším kufrom

 

SUV s najväčším kufrom

 

Lacné SUV s najväčším kufrom .Je trochu prekvapujúce, že Kia Sorento je jediné SUV s priestorom pre 11 kufrov, sedemmiestny automobil napriek tomu tromfne oveľa luxusnejšie automobily s objemom nákladu. Lacné SUV s najväčším kufrom .Najnovšia verzia je tiež oveľa klasickejšia ako verzia pred ňou, aj keď cena zodpovedajúcim spôsobom stúpla. SUV s najväčším kufrom . 

 

4. Skoda Octavia – Rodinné auto s najväčším kufrom

 

Rodinne auto s najväčším kufrom

 

Rodinné auto s najväčším kufrom .Ak chcete najlepšiu kombináciu hodnoty a batožinového priestoru, potom je tu Škoda Octavia. Rodinné auto s najväčším kufrom .Náš zoznam je obsadený kombi, SUV a výkonnými vozidlami, ale Octavia je jediné rodinné auto, ktoré sa dá nájsť. Jeho obrovský batožinový priestor zvládne 11 kufrov a má tiež najnižšiu začiatočnú cenu zo všetkých modelov v tomto zozname.

 

3. Skoda Superb Estate – Ktoré auto má najväčší kufor

 

rodinne auto s veľkým kufrom

 

Superb kombi unesie o jeden kufor viac ako jeho súrodenec hatchbacku. Ale v iných ohľadoch je to to isté; inými slovami, pohodlné a elegantné.

 

2. Tesla Model S – Ktoré auto má najväčší kufor

 

elektromobil s najväčším kufrom

 

 

Špičkový elektrický luxusný automobil nie je presne to, čo by ste očakávali, že by sa nachádzalo na vrchole zoznamu najväčších kufrov, ale Tesla Model S zoberie až 11 kufrov. Je to preto, lebo elektrická technológia zaberá oveľa menej miesta ako bežné spaľovacie zariadenie, čo ponecháva priestor pre obrovský batožinový priestor a ďalší odkladací priestor pod kapotou.

Najrýchlejšie auto na svete – top 10 najrýchlejšie autá

 

1. BMW X7 SUV s najväčším batožinovým priestorom

 

SUV s najväčším batožinovým priestorom

 

BMW X7 je SUV s najväčším batožinovým priestorom .Je tu iba jedno auto, ktoré sme testovali a ktoré má v kufri miesto pre 12 kufrov, a to je BMW X7. Sedí na vrchole ponuky SUV BMW, je veľké, odvážne, praktické a pohodlné s veľmi luxusným interiérom. SUV s najväčším batožinovým priestorom .

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button