SLUŽBY A ZAMESTNANIEŽivotný štýl

Hľadám opatrovateľku – 10 rád ako nájsť spoľahlivú opatrovateľku

Hľadám opatrovateľku. Budete milovať tieto skvelé tipy, ktoré máme, aby ste sa dostali von na rande so svojím manželom!! Užite si čas osamote bez starostí o deti!

Snaha nájsť opatrovateľku zakaždým, keď chcete ísť na rande, môže byť SUPER stresujúca! Musíte si robiť starosti s tým, komu zavolať, a potom, keď si spomeniete na niekoho, kto sa vám zdá dostatočne dôveryhodný, musíte sa obávať, či bude vôbec k dispozícii! Je to skoro ako randenie odznova!!! Tak závidím všetkým vám, šťastné dámy, ktoré máte v meste rodinu, ktorá prosí, aby k nim prišli vaše deti – máte také šťastie!!! Využite to!!

 

Hľadám opatrovateľku

 

Hľadám opatrovateľku

 

Jedným z najväčších dôvodov, prečo páry nechodia na rande, je to, že nemajú nikoho, kto by im postrážil deti. Snaha nájsť perfektnú opatrovateľku na stráženie detí môže byť veľmi stresujúca, najmä ak sú naozaj malé. Aby sme vám všetkým trochu pomohli, vymysleli sme 10 fantastických tipov, ako si nájsť a udržať skvelú opatrovateľku.

1. Získajte odporúčania

 

Získajte odporúčania

 

Všetci sa zhodli na tom, že odporúčané opatrovateľky sú jedným z najlepších spôsobov, ako nájsť úžasnú opatrovateľku. Porozprávajte sa so svojimi blízkymi priateľmi o opatrovateľkách, ktoré využili a ktoré sa im páčili. Opýtajte sa vo vašom kostole, komunitnom centre, parku v susedstve alebo vo všetkých kluboch, v ktorých ste. Nezabudnite sa ich spýtať konkrétne otázky, t. j. či im vyhovuje stráženie dojčiat alebo vysokoenergetických detí – čokoľvek, čo by bolo dôležité pre vašu situáciu. Presťahovali ste sa nedávno do novej oblasti? Hľadám opatrovateľku.

2. Založte si družstvo opatrovateliek – Hľadám opatrovateľku 

 

Založte si družstvo opatrovateliek - Hľadám opatrovateľku 

 

Ak chcete, aby sa o vaše deti starali skúsení rodičia, potom sa vám bude myšlienka družstva na opatrovanie detí LÁSKAŤ! Družstvo je skvelý spôsob, ako ušetriť peniaze A mať deti v zodpovedných rukách. Aká je definícia družstva na opatrovanie detí? V podstate je to skupina rodičov, ktorí sa dohodnú na výmene hodín opatrovania pomocou systému lístkov. Keď privediete svoje dieťa do domu inej rodiny, zaplatíte lístky. Keď strážite deti iných rodín, získavate lístky! Najlepšie na tom je, že ak ho organizujete vy, tak si môžete sami vybrať rodiny, s ktorými sa chcete vymieňať!

 

3. Spoznajte svoju opatrovateľku

 

Spoznajte svoju opatrovateľku

 

Urobte si čas na to, aby ste svoju opatrovateľku spoznali. Aká je jej rodina? Aké sú jej záľuby, mimoškolské aktivity a obľúbené činnosti? Vždy sa mi páčilo, keď sa rodiny, v ktorých som opatrovala deti, zaujímali o mňa. Ak opatrovateľka cíti, že sa o ňu zaujímate, je pravdepodobnejšie, že sa bude viac zaujímať o vaše deti. Jedna si dáva záležať na tom, aby svojej obľúbenej opatrovateľke posielala esemesky, v ktorých jej píše, aká je úžasná, a dáva jej darček k narodeninám, aby jej opatrovateľka vedela, ako veľmi ju má rada!

Môžete do toho zapojiť aj svoje deti. Určite sa im bude páčiť „prekvapiť“ svoju obľúbenú opatrovateľku špeciálnym darčekom. Mastné vlasy : 5 domácich liekov

4. Buďte sprievodcom

 

Buďte sprievodcom

 

Keď je opatrovateľka vo vašom dome nová, chcete sa uistiť, že vie, kde sa nachádza všetko dôležité. Pri prvom príchode urobte opatrovateľke malú prehliadku. Uistite sa, že vie, kde sú plienky, utierky a pyžamá. Uistite sa, že všetky vaše kontaktné údaje sú aktuálne, zapísané a sú na viditeľnom mieste. Hľadám opatrovateľku. Ak nemáte pevnú linku a opatrovateľka nemá vlastný mobilný telefón, uistite sa, že má spôsob, ako s vami môže komunikovať v prípade núdze. Mamička mala pre svoju opatrovateľku hárok „Dieťa 101“, na ktorom boli všetky podrobnosti o ich 4-mesačnom dieťati. Obsahoval, kedy potrebuje fľašu a ako ju pripraviť, jej rozvrh spánku, obľúbené veci a ďalšie podrobnosti, ktoré by boli pre ich opatrovateľku užitočné. Bola to pre nich aj zábavná spomienka, ktorú si mohli dať do knihy bábätiek svojej dcérky a ukázať tak jej „snímku“ vo veku 4 mesiacov.

 

5. Občerstvenie ich vráti späť – Hľadám opatrovateľku 

 

Občerstvenie ich vráti späť - Hľadám opatrovateľku 

 

Pripravte si špecifické pochúťky len pre vašu opatrovateľku. Je to skvelý spôsob, ako im dať pocit výnimočnosti, a zabráni im to prehrabávať všetky vaše skrine, keď budú chcieť občerstvenie. Ak viete, že vaše deti budú chvíľu hore, pravdepodobne budete chcieť zahrnúť aj špeciálne občerstvenie pre ne. Váš večer na rande by mohol byť skvelým večerom na usporiadanie špeciálneho kina u vás doma a pre každého by ste mohli mať koncesionárske občerstvenie. Náš zábavný večer s dvojitým filmom na rande môžete upraviť tak, aby bol schválený deťmi a opatrovateľkami! Peniaze zadarmo – 11 tipov na peniaze zadarmo

 

6. Pred odchodom nakŕmte svoje deti

 

Pred odchodom nakŕmte svoje deti

 

Alebo aspoň pripravte deťom jednoduché jedlo. Môže byť dosť náročné, aby mladá opatrovateľka strážila vašich malých miláčikov bez toho, aby sa k tomu pridával ďalší stres s prípravou jedla. Možno si myslíte, že škatuľka makarónov so syrom bude pre nich jednoduchá na uvarenie, ale ak nie je zvyknutá na váš sporák alebo toho veľa neuvarili, mohlo by to znamenať katastrofu! Tento večer si môžete objednať pizzu alebo pripraviť syr, krekry, jogurt a ovocie – čokoľvek, čo uľahčí prípravu jedla.

 

7. Pripravte si špeciálne hry – Hľadám opatrovateľku

 

Pripravte si špeciálne hry - Hľadám opatrovateľku

 

Niektorí z vás možno majú také malé deti, ktoré plačú a plačú, keď odchádzate z domu. Najrýchlejší spôsob, ako to vyriešiť, je dať deťom niečo, na čo sa môžu tešiť, keď príde opatrovateľka. Ak budete mať jednu alebo dve hry, ktoré vyjdú LEN vtedy, keď majú opatrovateľku, poskytne to deťom niečo zábavné, na čo sa môžu tešiť, a tiež zabezpečí, že sa vaše deti budú tešiť na opatrovateľku.

Budú vás ŽIADAŤ, aby ste išli na rande! Na našej stránke máme niekoľko skvelých nápadov, ktoré si môžete rýchlo vytlačiť. Máme tiež niekoľko zábavných hier na večerné rande v obálke, na ktoré sa budú malé aj väčšie deti veľmi tešiť… najmä preto, že obsahujú trochu pochúťky. 

 

8. Dobre im zaplaťte

 

Dobre im zaplaťte

 

Nebuďte lakomí, keď ide o platenie za opatrovateľku. Ak nájdete skvelú opatrovateľku, ktorú vy a vaše deti jednoducho milujete, nezabudnite ju patrične zaplatiť!!! Ocení to a prinúti ju to povedať áno, keď sa jej nabudúce opýtate. Takisto ak poviete, že sa vrátite do desiatej, vráťte sa do desiatej ALEBO im aspoň zavolajte a dajte im vedieť, že prídete neskôr. Je to len obyčajná zdvorilosť.

 

9. Upozornite vopred – Hľadám opatrovateľku 

 

Upozornite vopred - Hľadám opatrovateľku

 

Dajte opatrovateľke čo najviac vopred vedieť. Keď bola jedna tínedžerka, mala rodinu, ktorá si ju rezervovala na 2. a 4. piatok v mesiaci. Takto vždy vedela, že v tie večery má prácu, a oni vždy vedeli, že majú naplánované opatrovanie. Bola to výhra pre obe strany! Navyše túto rodinu MILOVALA, takže sa snažila, aby tieto noci boli pre nich vždy voľné. {Poznáte, prečo je skvelý nápad nájsť si opatrovateľku, ktorú máte radi, a uistiť sa, že sa teší z opatrovania VAŠICH detí rovnako, ako sa tešíte vy z nich?!?}

10. Počúvajte

 

Počúvajte

 

Počúvajte svoje deti, keď vám rozprávajú o tom, ako sa im darilo s opatrovateľkou. Hľadám opatrovateľku .Vypočujte si svoju opatrovateľku a zistite, či môžete urobiť niečo pre to, aby boli spokojné. Počúvajte svoje srdce a uistite sa, že sa vždy cítite dobre s tým, s kým nechávate svoje deti.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button