O nás

Autor Marek Laderanský

Autor Marek Laderanský, 36-ročný slovenský cestovateľ a dobrodruh, je mužom, ktorý sa nikdy nebojí vykročiť za hranice svojho komfortného pásma. Narodil sa a vyrastal v malebnom mestečku v podhorí Vysokých Tatier, kde od útleho veku nasával lásku k horám a divokej prírode. Jeho hnedé vlasy, ktoré často vejú vo vetre na najvyšších vrcholoch, sa stali jeho trademarkom medzi priateľmi a sledujúcimi na sociálnych sieťach.

Obsah článku:

Autor Marek Laderanský

Autor Marek Laderanský

Vzdelanie a kariéra: Po štúdiu žurnalistiky na univerzite, Marek strávil niekoľko rokov prácou ako redaktor pre rôzne cestovné magazíny a online portály. Počas tejto doby sa zdokonaľoval v písaní a fotografovaní, čo mu umožnilo dokonale zachytiť a zdieľať svoje zážitky. V roku 2015 sa rozhodol opustiť stabilnú prácu a venovať sa plne svojej vášni – cestovaniu.

  • Meno: Marek Laderanský
  • Vek: 36 rokov
  • Kontakt: marekladeransky@gmail.com

Marekova cestovateľská kariéra začala v Európe, ale čoskoro sa rozšírila na všetky kontinenty. Jeho cieľom nie je len navštíviť miesta, ktoré sú dobre známe a často navštevované, ale aj objavovať skryté klenoty a menej známe lokality. Či už sa jedná o sólo treky cez nepriestupné džungle Južnej Ameriky, plavby na tradičných člnoch medzi ostrovmi Indonézie, alebo objavovanie zabudnutých architektonických skvostov vo východnej Európe, Marek je vždy v prednej línii dobrodružstva.

O Marekovi

O Marekovi

Projekty a spolupráca: Okrem písania fascinujúcich článkov a vytvárania inšpiratívneho obsahu pre www.topden.sk, Marek tiež spolupracuje s rôznymi cestovnými agentúrami a turistickými organizáciami, aby pomáhal propagovať udržateľný cestovný ruch. Je zástancom toho, že cestovanie by malo byť zodpovedné a malo by pozitívne prispievať k miestnym komunitám.

Filozofia: Pre Marka nie je cestovanie len o zhromažďovaní fotografií a zážitkov; je to cesta k sebapoznaniu a rozširovaniu osobných horizontov. Verí, že každá cesta je príbehom, ktorý čaká na to, aby bol rozprávaný, a každé miesto skrýva lekciu, ktorú je možné sa naučiť. Jeho cestovateľská filozofia je zakorenená v myšlienke, že skutočné dobrodružstvo začína tam, kde končí mapa.

Sociálne médiá a komunita: Ako aktívny užívateľ sociálnych médií Marek zdieľa svoje príbehy a fotografie s viac ako 20 tisíc sledujúcimi na Instagrame. Jeho komunita je skupina nadšených cestovateľov, ktorí hľadajú inšpiráciu a praktické rady pre svoje ďalšie dobrodružstvo.

O Marekovi

Vízia pre budúcnosť: V nadchádzajúcich rokoch plánuje Marek navštíviť niekoľko odľahlých destinácií, ktoré boli dlho na jeho zozname prianí. Tiež sa chystá založiť vlastný cestovný vlog, aby mohol zdieľať svoje skúsenosti v dynamickom a angažovanom formáte. Jeho snom je vytvoriť online platformu, ktorá bude slúžiť ako prostriedok na zdieľanie príbehov a tipov s globálnou komunitou cestovateľov.

Marek Laderanský je autor, ktorý žije svoj život plnými dúškami a jeho články na www.topden.sk sú odrazom jeho vášnivého prístupu k životu a cestovaniu. Jeho slová vás pohltia a prenesú do najvzdialenejších kútov sveta, zatiaľ čo jeho tipy a triky vám pomôžu plánovať vaše vlastné cestovateľské dobrodružstvo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button