DizajnDIZAJN

5 spôsobov, ako môžete skrášliť svoju terasu

Ako môžete skrášliť svoju terasu:

Pokiaľ ide o jasný rozdiel medzi vnútorným a vonkajším priestorom, terasa je presne súčasťou každého z nich. Môže byť vonku, ale je rovnako útulná ako ktorýkoľvek z vnútorných priestorov. V tomto okamihu ide o to, ako sa ho rozhodnete zdobiť. Tu je 5 tipov, vďaka ktorým bude vaša terasa príjemnejšia.

 

Použíte nábytok s výraznými farbami

 

Použíte nábytok s výraznými farbami. ako môžete skrášliť svoju terasu

 

Farba, ktorá môže byť príliš ostrá pre vnútorné priestory, bude perfektná pre terasu, pretože tam je nábytok aj tak zvyčajne obklopený rastlinami a silnými farbami. Ak chcete, aby priestor pôsobil veselo, použite na svoj terasový nábytok výrazné odtiene.

Ako môžete skrášliť svoju terasu Zaveste kvetináče

 

Zaveste kvetináče  ako môžete skrášliť svoju terasu

 

Rastliny a kvety v kvetináči vyzerajú oveľa zaujímavejšie, ak ich zavesíte na plot alebo stenu. Zrazu vyniknú a prilákajú váš pohľad.Môže to byť vhodný spôsob ako tiež ozdobiť váš plot.Ako môžete skrášliť svoju terasu.
Na uvoľnenie nálady použite farby.ako môžete skrášliť svoju terasu.Tiež si prečítajte : Ako si správne vybrať byt ? Na čo si treba dať pozor

Farby

 

farby ako môžete skrášliť svoju terasu

 

Zmienili sme sa o odvážnom farebnom nábytku na terase. Aj keď je to vynikajúci nápad, ak chcete mať túto sviežu a žiarivú atmosféru, mali by ste sa ešte rozhodnúť pre farby, ak chcete, aby bola atmosféra relaxačná a pokojná. Farby sú vhodné do jedálenských priestorov alebo na meditáciu v kútikoch.

Maľovaná podlaha

 

Maľovaná podlaha

 

Podlaha na terase je často prehliadnutá, ale tiež môže byť ústredným bodom, ak viete, ako ju upraviť. Namaľujte ju zábavnou a veselou farbou alebo použite šablóny so zabávnymí tvarmi a vzormi. Je to skvelá náhrada za koberec, čo nie je práve skvelý nápad, vzhľadom na to, ako ľahko sa dá zašpiniť.

Pridajte zaujímavý konferenčný stolík

 

Pridajte zaujímavý konferenčný stolík

 

Konferenčný stolík je prvkom, ktorý spája všetky dohromady v obývacej izbe, a nie je to inak ani na terasa. Táto oblasť je do značnej miery vonkajším obytným priestorom, takže si vyberte konferenčný stolík, ktorý vynikne a má charakter. Obzvlášť vynikajúce sú stoly z guľatiny alebo prírodných materiálov.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button